Junior HR specialist

Ljubljana, Slovenija

DEKRA zaposlitev predstavlja eno izmed vodilnih agencij za zaposlovanje, ki se ukvarja s kakovostnimi rešitvami na področju kadrovskega upravljanja. Iščemo osebe za delovno mesto Junior HR specialist:

Delovno mesto: Junior HR specialist (m/ž)

Kaj pričakujemo?

  • Odlične komunikacijske spretnosti, tako ustne kot pisne.
  • Samoiniciativnost in proaktivnost pri iskanju in izboru kandidatov.
  • Sposobnost dela pod pritiskom in obvladovanje več nalog hkrati.
  • Dobra računalniška pismenost in poznavanje orodij za selekcijo kandidatov.
  • Poznavanje trga dela in zakonodaje s področja zaposlovanja je prednost.
  • Timsko usmerjenost in veselje do dela z ljudmi.
  • Izobrazba na področju psihologije je prednost.

Vaše ključne naloge:

  • Aktivno iskanje in selekcija kandidatov za različna delovna mesta.
  • Vodenje zaposlitvenih intervjujev in ocenjevanje kandidatov glede na njihove kompetence.
  • Sodelovanje s strankami pri definiranju njihovih kadrovskih potreb.
  • Priprava in objavljanje oglasov za prosta delovna mesta.
  • Pomoč pri razvoju in implementaciji kadrovskih strategij.
  • Vzdrževanje in posodabljanje baze kandidatov.

Nudimo:

  • Zaposlitev v stabilnem in rastočem podjetju z ugledom v mednarodnem okolju.
  • Priložnost za strokovni razvoj in napredovanje.
  • Pogodba za nedoločen čas s poskuno dobo, 1.800€ osnovne bruto plače, maksimalno nadomestilo za malico.
  • Prilagodljiv delovni čas.

Prijave sprejemamo do: 27.9.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki