Elektro vzdrževalec (m/ž)

Nazarje, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Podjetje BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje je specializirano za razvoj in proizvodnjo malih gospodinjskih aparatov za pripravo hrane in napitkov. Kot del mednarodnega koncerna BSH Home appliances Group so s svojo prodajno službo v Ljubljani odgovorni tudi za prodajo bele tehnike v JV Evropi. So največji proizvajalec malih gospodinjskih aparatov v Evropi, eno največjih podjetij v Sloveniji in tudi med najpomembnejšimi podjetji v koncernu BSH.

Za podjetje B/S/H , iščemo:

ELEKTRO VZDRŽEVALEC (M/Ž)

Opis delovnega mesta:

  • Diagnosticiranje in odpravljanje elektro napak na strojih in napravah,
  • izvajanje preventivnih pregledov vzdrževanja,
  • sodelovanje z zunanjimi izvajalci,
  • poznavanje in urejanje tehnične dokumentacije.

Pričakujemo:

  • Zaželene izkušnje na podobnem delovnem mestu,
  • IV. stopnja izobrazbe elektro smeri,
  • pripravljenost na tri-izmensko delo.

Nudimo:

  • dolgoročno zaposlitev,
  • delo v urejeni proizvodnji,
  • organizirano malico in prevoz,
  • možnost osebnega in kariernega razvoja,
  • izplačilo visoke božičnice,
  • organizirane športne aktivnosti.

Rok prijave: 22.9.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije