Proizvodni delavec v BSH (m/ž)

Nazarje, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Podjetje BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje je specializirano za razvoj in proizvodnjo malih gospodinjskih aparatov za pripravo hrane in napitkov. Kot del mednarodnega koncerna BSH Home appliances Group so s svojo prodajno službo v Ljubljani odgovorni tudi za prodajo bele tehnike v JV Evropi. So največji proizvajalec malih gospodinjskih aparatov v Evropi, eno največjih podjetij v Sloveniji in tudi med najpomembnejšimi podjetji v koncernu BSH.

Za podjetje B/S/H , iščemo:

PROIZVODNI DELAVEC V BSH (M/Ž)

Opis delovnega mesta:

  • Sestavljanje gospodinjskih aparatov v skladu s postopki,
  • vizualni pregled končnih izdelkov,
  • skrb za urejenost delovnega mesta in opreme.

Pričakujemo:

  • Zanesljivost in natančnost pri izvajanju proizvodnih postopkov,
  • pripravljenost na delo v 3 izmenah,
  • ročne spretnosti,
  • odgovornost za kakovost izdelkov in spoštovanje proizvodnih standardov.

Nudimo:

  • Visok regres in nagrado za poslovno uspešnost,
  • poletno varstvo otrok zaposlenih,
  • zdravstveno ambulanto na delovnem mestu,
  • mentorstvo in nagrade za dobro opravljeno delo,
  • organiziran prevoz na delo,
  • izplačilo visoke božičnice,
  • organizirane športne aktivnosti,
  • urejeno proizvodnjo,
  • toplo malico v kantini podjetja.

Rok prijave: 22.9.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije