Tehnični svetovalec (m/ž)

Maribor, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za podjetje Orca Energija d.o.o. iščemo:

O podjetju:

Dejavnost družbe ORCA ENERGIJA je celovita ponudba učinkovitih energetskih naprav. Uporabnikom znižujemo stroške ogrevanja. Naloga podjetja je proizvodnja, servisiranje in vzdrževanje  naprav za ogrevanje in hlajenje z obnovljivimi viri energije.  ORCA ENERGIJA je generalni zastopnik znamke ORCA za Slovenijo in proizvajalec toplotnih črpalk ORCA. Verjamemo v kakovostne produkte, svetovanje, servis, lasten razvoj in nadzor kakovosti. Naša prednost so stalne izboljšave na nivoju produktov, storitev, odnosov s kupci. Uveljavljamo se kot zanesljiv proizvajalec toplotnih črpalk na ozemlju EU.  Zaradi rasti obsega in zahtevnosti poslovanja na rastočem trgu obnovljivih virov energije iščemo nove sodelavce.  Vabimo vas, da tudi vi preklopite na obnovljive vire energije.

Iščemo kandidata, ki:

- Učinkovito in samostojno izvaja dogovorjene tehnične in razvojne aktivnosti,
- Uspešno razvija obstoječe in nove produkte, materiale, pristope.
- Organizirano skrbi za tehnično dokumentacijo.
- Uspešno pridobiva tehnične certi􀂦kate, dovoljenja, nepovratna sredstva za Slovenijo in tujino.
- Izvaja testiranja, rešuje zahtevne tehnične garancijske zahtevke.
- Nudi tehnično podporo in izobraževanja poslovnim partnerjem in zaposlenim.
- Skrbi za urejenost in brezhibnost zaupanih orodij in delovnih sredstev.
- Skrbi za zadovoljstvo strank in razvija njihovo zvestobo.
- Vodi in posreduje evidence o uspešnosti dela/projektov
- Skrbi za lasten profesionalni razvoj, je aktiven udeleženec rednih usposabljanj v podjetju.

Pričakujemo:

- Zaključeno najmanj VI. Stopnjo visokošolskega strokovnega študija smeri Strojništvo
- Izkušnje z delom na področju ogrevalno hladilne tehnike/energetike
- Aktivno znanje angleškega jezika
- Strokovnost, inovativnost in usmerjenost k strankam.
- Pozitiven pristop in ravnanje z drugimi.
- Komunikacijske veščine.
- Samostojnost, ciljno usmerjenost in voljo do dela.
- Vestnost, odgovornost in pripravljenost za učenje.
- Pripadnost družbi, sodelavcem in poslanstvu družbe Orca.
- Kandidati s poznavanjem področja servisiranja klimatskih naprav, servisiranja in zagonov toplotnih črpalk imajo prednost.

Nudimo:

- Delo za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom.
- Redno plačilo in stimulativno nagrajevanje.
- Jasno vizijo in cilje. Delo na novih projektih in produktih.
- Redno usposabljanje, osebno ter profesionalno rast.
- Partnerske in v učinkovitost usmerjene poslovne odnose.