Tehnični prodajalec

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Tehnični prodajalec (m/ž)

Glavne naloge in odgovornosti:

- pridobivanje naročil kupcev,
- razvoj in vzdrževanje baze kupcev,
- kontakti s kupci (telefon, e-mail),
- predstavitev proizvodov iz programa in storitev podjetja obstoječim in potencialnim kupcem,
- pogajanja s kupci,
- generiranje prodajnih predlogov,
- sodelovanje pri pripravi prodajnih/distribucijskih pogodb,
- vzdrževanje prodajne statistike za program in priprava prodajnih poročil,
- odgovori na povpraševanja kupcev (telefonsko, elektronsko ali osebno),
- zagotavljanje dobrih odnosov s kupci,
- poročanje o prodajnih aktivnostih nadrejenim,
- poročanje o realizaciji prodajnih planov in spremembah,
- sodelovanje pri reševanju pritožb in reklamacij,
- sodelovanje na prodajnih dogodkih,
- opazovanje konkurence, tržnih pogojev in razvoj proizvodov pri konkurenci,
- skrb za varno delo in urejenost delovnega mesta, odgovornost za upoštevaje navodil v skladu z zakoni in ISO standardi,
- organizacija poprodajnega postopka znotraj podjetja - komunikacija med prodajo in servisom ter kupci,
- urejanje CAPA tabele in mesečna analiza aktivnosti.

Pričakujemo:

- ustrezna V ali VI stopnja izobrazbe ekonomske ali naravoslovno-tehnične smeri,
- dobra računalniška pismenost - MS Office, predvsem Excel,
- aktivno znanje in tekoče sporazumevanje v angleškem jeziku,
- razvite dobre komunikacijske sposobnosti,
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj,
- zaželene so izkušnje v prodaji in poznavanje mednarodnega poslovanja,
- vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,
- pogodba za 1 leto, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- dinamično in odgovorno delo v mednarodnem okolju,
- možnost profesionalne rasti v uveljavljenem mednarodnem podjetju.