Strokovnjak za IT podporo (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika Allianz, eno od največjih svetovnih zavarovalnic, investitorjev in ponudnikov asistenčnih storitev, iščemo kandidate za delovno mesto:

Radi delate z ljudmi? Se dobro počitite, ko pomagate kolegom? Ali želite aktivno sodelovati pri spremembah, izkoristiti svoj ustvarjalni potencial in prispevati k izboljšanju storitev in zadovoljstvu strank? Se radi učite in razvijate?

 Glavne naloge in odgovornosti:

- zagotavljanje podpore uporabnikom pri vsakodnevni uporabi sistemov IKT po telefonu, e-pošti in v aplikaciji ServiceDesk,
- analiza in reševanje prijavljenih problemov pri delu IKT sistemov in IKT opreme,
- komunikaciranje z notranjimi in zunanjimi uporabniki IKT sistema ter poslovnimi partnerji (napovedane ali nenadne prekinitve dela, spremembe ali novice v načinu delovanja ...),
- izobraževanje uporabnikov ob vsaki priložnosti,
- upravljanje uporabniških računov,
- pridobivanje podatkov z definiranimi poizvedbami iz baze podatkov,
- sodelovanje pri testiranju v zvezi z vzdrževanjem, avtomatizacijo in razvojem sistemov IKT, storitev in podpore strankam,
- sodelovanje pri izboljšanju sistema za podporo strankam s podajanjem predlogov za izboljšanje na podlagi izkušenj, pridobljenih s stiki s strankami.

Pričakujemo:

- dobro poznavanje operacijskega sistema Windows in pisarniške zbirke Microsoft,
- izkušnje z nalaganjem operacijskega sistema Windows,
- zaželjene delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih,
- razvite komunikacijske sposobnosti, odgovornost, zavzetost, vztrajnost, nagnjenost k timskemu delu, želja po razvoju in učenju,
- sposobnost hitrega reševanja uporabnikovih težav,
- znanje angleškega,
- vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo:
- zaposlitev pri eni največjih svetovnih zavarovalnic,
- dinamično in odgovorno delo v mednarodnem okolju,
- možnost profesionalne rasti v uveljavljenem mednarodnem podjetju.

Rok prijave do 18.4.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki