Strokovni sodelavec (m/ž)

Osrednja Slovenija, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za mednarodno priznano farmacevtsko podjetje Berlin-Chemie AG. Menarini Distribution iščemo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Redno obiskovanje in strokovno obveščanje zdravnikov ter farmacevtov o zdravilih,
- sodelovanje, organizacija ter so-udeležba na strokovnih srečanjih (vključno z on-line dogodki/srečanji),
- redno spremljanje novosti s strokovnega področja zdravil, skrb za strokovno informiranje, sodelovanje in - priprava internih izobraževanj,
- zagotavljanje in skrb za poslovno uspešnost podjetja in portfelja izdelkov podjetja.

Od kandidatov pričakujemo:

- Ustrezna izobrazba: mag. farmacije, dr. veterinarske medicine ali mag. biologije,
- sposobnost dela s strankami ter sposobnostjo hitrega reševanja izzivov z visoko delovno etiko, integriteto in poštenostjo,
- odlične komunikacijske in predstavitvene sposobnosti, vključno z javnim nastopanjem ter čustveno in socialno inteligenco,
- dobre organizacijske sposobnosti z zmožnostjo proaktivnega ter samostojnega delovanja,
- vestnost, zanesljivost in točnost pri delu ter želja po delu na terenu,
- vozniški izpit B kategorije,
- obvezno znanje slovenskega jezika,
- aktivno znanje angleškega jezika,
- odlično znanje Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
- delovne izkušnje iz tega področja so pogoj

Izbranemu kandidatu nudimo:

- Redno zaposlitev za nedoločen čas,
- službeni avto, telefon in računalnik,
- strokovno usposabljanje in izpopolnjevanje,
- odličen osebni dohodek in nagrajevanje uspešnosti,
- delo v mednarodno priznanem podjetju s prijetnim delovnim okoljem.

Rok prijave do: 21.2.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki