Specialist v operativi ladijskega (OFR) uvoznega oddelka (m/ž)

6000, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, uveljavljeno mednarodno podjetje DHL Global Forwarding d.o.o., iščemo:

Specialist v operativi ladijskega (OFR) uvoznega oddelka  (m/ž)

Excellence simply delivered!

Želite biti del največjega mednarodnega logističnega podjetja na svetu, ki deluje v več kot 220 državah po vsem svetu z več kot pol milijona zaposlenih? Če bi radi bili del ekipe, ki povezuje ljudi po vsem svetu, vas vabimo, da se pridružite globalnemu logističnemu timu DHL Global Forwarding v Sloveniji – in sicer operativni ekipi v ladijskem uvoznem oddelku v Kopru.

Kaj boste delali? Pri svojem delu boste samostojni pri organiziranju ladijskih uvoznih pošiljk in skrbi za ustvarjanje in vzdrževanje odličnih odnosov s strankami in dobavitelji, reševanju  pritožb in reklamacij strank ter planiranju izvajanja svojih delovnih obveznosti na področju ladijskih pošiljk. Pri nudenju odličnih storitev strankam boste sodelovali in imeli pomoč tako svojega teama, kot tudi vseh drugih oddelkov v podjetju (prodaje, financ,...), ki so potrebni da boste svoje delo odlično opravili.

Kaj iščemo, pričakujemo? Oseba, ki je primerna za team želimo da ima najmanj 3 leta izkušenj z delom v logistični operativi, prednost imajo tisti, ki že imajo tovrstne izkušnje v ladijski operativi (zlasti FCL). Hkrati želimo, da  ima visoko razvito empatijo,  samoiniciativnost in odlične komunikacijske sposobnosti. Je samostojna, a hkrati rada dela v teamu in je kreativna pri iskanju novih poslovnih priložnosti. Aktivno govori angleško ter je računalniško pismena (MS Office).

Kaj ponujamo? Dinamično delovno mesto v uspešnem mednarodnem podjetju, z odličnimi sodelavci, spodbudno plačo in dodatnimi bonusi. Delo je enoizmensko, za določen  čas 1 leta z možnostjo podaljšanja v nadaljevanju za NDČ, s 3-mesečnim poskusnim obdobjem. Ponujamo tudi veliko možnosti dodatnih izobraževanj za nadaljnji osebni in poklicni razvoj tako lokalno kot globalno, glede na vaše nadaljnje ambicije in želje. Kot podjetje skrbimo da so naši sodelavci zavzeti in opolnomočeni pri svojem delu, saj je to ena naših ključnih strateških usmeritev!

Rok prijave: 16.4.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki