Specialist podpore uporabnikom za nemško tržišče (m/ž)

Delo od doma, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, podjetje Heloo, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

- podpora uporabnikom v nemškem jeziku,
- posredovanje vseh vrst informacij naročnikom, povezanih z delovanjem in možnostmi uporabe storitev,
- pomoč strankam pri tehničnih težavah,
- spoštovanje in sledenje vrednotam podjetja, visok nivo komunikacije z uporabniki, ki prispeva k ustvarjanju lojalnih kupcev.

Pričakujemo:

- znanje nemškega jezika vsaj B2 (ustno in pisno)
- komunikativnost, motiviranost in zanesljivost,
- računalniška pismenost,
- znanje angleškega jezika predstavlja prednost.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- delo od doma,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja.