Skladiščnik (m/ž)

Maribor, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za podjetje Orca Energija d.o.o. iščemo:

O podjetju:

Dejavnost družbe ORCA ENERGIJA je celovita ponudba učinkovitih energetskih naprav. Uporabnikom znižujemo stroške ogrevanja. Naloga podjetja je proizvodnja, servisiranje in vzdrževanje  naprav za ogrevanje in hlajenje z obnovljivimi viri energije.  ORCA ENERGIJA je generalni zastopnik znamke ORCA za Slovenijo in proizvajalec toplotnih črpalk ORCA. Verjamemo v kakovostne produkte, svetovanje, servis, lasten razvoj in nadzor kakovosti. Naša prednost so stalne izboljšave na nivoju produktov, storitev, odnosov s kupci. Uveljavljamo se kot zanesljiv proizvajalec toplotnih črpalk na ozemlju EU.  Zaradi rasti obsega in zahtevnosti poslovanja na rastočem trgu obnovljivih virov energije iščemo nove sodelavce.  Vabimo vas, da tudi vi preklopite na obnovljive vire energije.

Opis delovnega mesta:

- razloži in sprejema blago ter material različnih dobaviteljev, pregleda blago količinsko in kakovostno,
- blago ustrezno označi/šifrira/skenira,
- blago uskladišči na ustrezne prostor v skladišču,
- poroča administrativnemu referentu/vodji proizvodnje o morebitnih neskaldjih/napakah/poškodbah,
- pripravlja blago in material za kupce po prejeti dokumentaciji,
- naloži blago kupcu/prevozniku,
- potrdi/skenira dokumente ob izdaji blaga ali materiala,
- pripravi in izda iz skladišča material/rezervne dele za proizvodnjo/kupce/servis,
- spremlja zalogo in obvešča nabavnega referenta o minimalnih zalogah in potrebnih naročilih,
- opravlja redno kontrolno inventuro blaga v skladišč.

Pričakujemo:

- vsaj IV. stopnjo izobrazbe,
- izpit za viličarja,
- vozniški izpit B kategorije,
- znanje za delo z računalnikom,
- najmanj 2 leti delovnih izkušenj na področju skladiščenja (delo z nabavno in prodajno dokumentacijo, organizacijo skladišča, uporabo viličarja, organizacijo dobav blaga),
- skrbnost, natančnost, odgovornost, samostojnost, organiziranost, pozitivno naravnanost, sodelovanje,
- pripravljenost za učenje na področju skladiščenih izdelkov obnovljivih virov energije.

Nudimo:

- poskusno delo, zaposlitev za nedoločen čas po poskusni dobi,
- enoizmensko delo, samo ob delavnikih,
- urejeno delovno okolje, urejene procese,
- jasno zastavljene naloge, odgovornosti in cilje,
- delo v mladem kolektivu.