Skladiščnik (m/ž)

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

- prevzema, hrani in izdaja material in izdelke iz / v ustrezna skladišča,

- pakiranje, označevanje in priprava izdelkov za prodajo, reklamacija in kooperacije,

- opravljanje količinskega prevzema dobavljenega materiala, polizdelkov (štetje, merjenje, tehtanje...),

- pisanje in posredovanje reklamacijskih zapisnikov ob ugotovljenih odstopanjih,

- posredovanje informacij o količinskem prevzemu sektorju tehnične kontrole kakovosti, nabavi, prodaji, razvoju ter redno sodelovanje s sektorjem kakovosti in nabavo,

- skrb za pravilno stanje zalog glede na računovodsko dokumentacijo, pregledi zalog v skladišču,

- poznavanje informacijskega sistema in sprotno vnašanje podatkov in dokumentov, predvsem izdajnice, prejemnice, medskladiščnice, vračilnice, inventurni popisi,...,

- posredovanje informacij o količinskem prevzemu sektorju nabave, redno sodelovanja s sektorjem nabave,

- poznavanje materialov ter izdelkov iz prodajnega materiala družbe.

Pričakujemo:

- obvladovanje procesov skladiščenja in logistike, poznavanje procesa nabav in informatike,

- natančnost, organiziranost, sistematičnost, smisel za red in urejenost, timsko delo in zanesljivost,

- zaključeno srednješolsko izobrazbo,

- izpit za viličarja je prednost.

Ponujamo:,

- redno in stimulativno plačilo,

- možnost osebnega in strokovnega razvoja,

- enoizmensko delo,

- možnost dolgoročne zaposlitve.

Rok prijave 15.6.2021

Opis dela

Osebne informacije
Strokovni podatki