Serviser toplotnih črpalk in klimatskih naprav (m/ž)

Maribor, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za podjetje Orca Energija d.o.o. iščemo:

O podjetju:

Smo proizvajalci toplotnih črpalk. Strankam znižujemo stroške ogrevanja in izboljšujemo kakovost življenja. Naše delovanje temelji na strokovnosti, inovativnosti in usmerjenosti k strankam. Proizvajamo visokokakovostne in estetsko dovršene produkte. Pri proizvodnji izbiramo najboljše materiale komponente, kar jih ponuja evropski trg. Odličnost naših rešitev je prepoznalo že mnogo kupcev v Evropi. Naša prisotnost je najbolj izrazita na trgih Avstrije, Španije, Irske, Nizozemske, Portugalske, Poljske, Nemčije in Italije. V Sloveniji imamo organizirano mrežo monterjev in servisno službo.  S svojim poslovnim sodelovanjem smo uspeli to mrežo razširiti tudi na tuja tržišča. Med naše zadovoljne kupce se uvrščajo tako končne stranke kot tudi poslovni partnerji v veleprodaji.

Opis delovnega mesta:

- učinkovito izvaja aktivnosti servisiranja klimatskih naprav.
- učinkovito izvaja zagone in servise toplotnih črpalk.
- učinkovito izvaja zagone in servise prezračevalnih sistemov.
- deluje skladno z zahtevami in standardi podjetja.
- skrbi za urejenost in brezhibnost zaupanih orodij in delovnih sredstev.
- skrbi za zadovoljstvo strank in razvija njihovo zvestobo.
- vodi in posreduje evidence o uspešnosti dela.
- skrbi za lasten profesionalni razvoj, je aktiven udeleženec rednih usposabljanj v in izven podjetja.

Pričakujemo:

- zaželene so izkušnje z delom na področju servisiranja klimatskih naprav ter zagona in servisiranja toplotnih črpalk,
- najmanj zaključeno IV. stopnjo poklicne izobrazbe ali V. stopnjo zaključene 4 letne srednje šole, strojni tehnik ali elektrotehnik,
- sposobnost in veselje do dela z ljudmi,
- natančnost in spretnost,
- voljo do dela,
- vestnost, odgovornost in pripravljenost za učenje,
- pripadnost družbi in sodelavcem ter poslanstvu družbe Orca,
- vozniški izpit B kategorije,
- kandidati z znanjem nemškega jezika imajo prednost,
- kandidati s poznavanjem področja servisiranja klimatskih naprav, servisiranja in zagonov toplotnih črpalk imajo prednost.

Nudimo:

- delo za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom,
- redno plačilo in stimulativno nagrajevanje,
- jasno vizijo in cilje,
- redno usposabljanje, osebno ter profesionalno rast,
- partnerske in v učinkovitost usmerjene poslovne odnose.