Serviser (m/ž)

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

- diagnosticiranje napak in popravljanje proizvodov podjetja na sedežu družbe in pri strankah na terenu,

- izvajanje kontrole kakovosti na izdelkih v servisu in izdelava zapisnikov kontrole kakovosti po opravljenem servisu v skladu s tehnično dokumentacijo,

- evidentiranje popravil v informacijskem sistemu podjetja in v tabelah sistema kakovosti (CAPA),

- zagotavljanje tehnične podpore strankam (preko elektronskih medijev: e-mail, telefon, skype, …),

- sodelovanje pri odpravljanju tehničnih napak v procesu proizvodnje (naprave, opreme, …),

- sodelovanje pri šolanju in usposabljanju tehničnega osebja kupcev (serviserjev) in strank,

- skrb za arhiviranje in uporabljanje pravilne verzije dokumentacijo na področju servisa,

- sodelovanje pri pakiranju in logistiki izdelkov na servisu.

Pričakujemo:

- natančnost in zanesljivost,

- ročne spretnosti,

- zaključeno tehnično smer izobrazbe (strojnik, elektrotehnik, finomehanik, optik itd.),

- delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih,

- sposobnost komuniciranja,

- poznavanje pisarniških računalniških programov Office,

- dobro znanje angleškega jezika,

-  vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,

- možnost osebnega in strokovnega razvoja,

- enoizmensko delo,

- možnost dolgoročne zaposlitve.

Rok prijave do 25.10.2021

Opis dela

Osebne informacije
Strokovni podatki