Razvojni tehnolog

Anhovo, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Naš naročnik Stubelj d.o.o., zelo perspektivno podjetje na področju razvoja in proizvodnje bencinskih, dizelskih in plinskih agregatov ter telekomunikacijskih kontejnerjev, vabi v svoj kolektiv razvojnega tehnologa, ki si želi novih izkušenj in celostne imerzije v razvoj in dodelavo agregatov. Kandidati bodo imeli možnost, da se izkažejo v procesu razvoja novih sistemov, kjer je potrebno kritično in inovativno razmišljanje. Delovno mesto predstavlja odlično priložnost za karierni razvoj in pridobitev znanja na področju elektro agregatnih sistemov in telekomunikacijskih kontejnerjev. Prav tako omogoča spoznavanje zadnjih tehnologij obdelave materialov (npr. lasersko varjenje).

Osebnostna rast in pridobivanje znanja od razvoja do izdelka. Vse faze izdelave se izvajajo v podjetju.

Delovno mesto: Razvojni tehnolog

Glavne naloge in odgovornosti:

- Samostojno delo v izkušenem in strokovnem kolektivu načrtovanje tehnoloških postopkov,
- izdelava in izpolnjevanje proizvodne dokumentacije,
- planiranje ter dodelava razvoja novih elektro agregatov in telekomuikacijskih kontejnerjev,
- vizualna kontrola ter celostno sodelovanje pri procesu izdelave in planiranja prototipov,
- spremljanje procesa dela in podajanje predlogov za izboljšave,
- testiranje prototipnih izdelkov in priprava testnih postopkov in testnih poročil

Pričakujemo:

- Zaključena vsaj VI-1 ali VI-2. stopnja izobrazbe smer strojništva (visokošolska/univerzitetna),
- samoiniciativnost, motiviranost, fleksibilnost,
- inovativno razmišljanje,
- pozitivna naravnanost do sprememb in izboljšav,
- pozitiven odnos do sodelavcev in timskega dela,
- odgovornost do dela ter motivacija za izboljšave na delu.

Ponujamo:

- Redno zaposlitev v podjetju z dolgoletno tradicijo,
- možnost strokovnega izpopolnjevanja in usposabljanja,
- uvajalno mentorstvo in prenos znanja,
- pomoč pri ureditvi delovnih dovoljenj v kolikor je to potrebno,
- možnost bivanja,
- redno in stimulativno plačilo.