Računovodja

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo
DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Eno izmed najboljših in največjih mednarodno priznanih računovodskih servisov, trenutno išče računovodjo. Na globalni ravni je podjetje del enega izmed največjih računovodskih mrež, ki jo sestavlja 150 neodvisnih računovodskih in svetovalnih podjetij v več kot 100 državami.

Računovodja (m/ž)

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Vodenje glavne knjige, kontiranje, knjiženje,
- razčiščevanje kontov glavne knjige, priprava temeljnic,
- obračun DDV, rekapitulacijsko poročilo,
- usklajevanje s pomožnimi knjigami (vodenje registra osnovnih sredstev),
- izdelava letnih davčnih in računovodskih obračunov,
- temeljito poznavanje predpisov in zakonov s področja računovodstva,
- računovodsko in davčno načrtovanje, nadziranje, analiziranje in informiranje,
- sodelovanje z revizorji in davčnimi inšpektorji.

Pričakujemo

- Visokošolska izobrazba,
- dobro znanje angleškega jezika,
- zmožnost samostojnega dela,
- pripravljenost na stalno izobraževanje in na dinamično okolje,
- komunikativnost, organiziranost in odgovornost,
- prednost je poznavanje programa Pantheon,
- dobro računalniško pismenost (znanje uporabe MS Office orodij),
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj iz področja računovodstva.

Nudimo:

- Kreativno delovno mesto, ki zagotavlja nenehno spoznavanje novih izzivov,
- možen fleksibilen delovni čas, saj bo delo potekalo v timu,
- zelo konkurenčno plačo,
- možnost dela od doma enkrat tedensko,
- nudimo sproščen delovni odnos brez nepotrebnih stresnih situacij,
- na novo urejene delovne prostore, ki vsebujejo tudi sprostitvene kotičke.

Rok prijave do 13.7.2022

Računovodja

Opis delovnega mesta

Računovodja