Računovodja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo
DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Eno izmed najboljših računovodskih podjetij Lalum, ki nudi kvalitetne storitve računovodstva, knjigovodstva, davčnega svetovanja, finančne kontrole in kadrovskih storitev išče dodatno okrepitev v svojem kolektivu računovodstva.

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Kontiranje in knjiženje prejetih računov,
- kontiranje in Knjiženje izdanih računov,
- priprava obračuna DDV,
- obračun plač za zaposlene, obračun podjemnih pogodb in drugih izplačil fizičnim osebam,
- usklajevanje celotne glavne knjige s pomožnimi knjigami (osnovna sredstva ipd) in usklajevanje odprtih
postavk,
- opravljanje plačilnega prometa,
- vodenje poslovnih knjig,
- priprava poročil za Banko Slovenije, SURS,
- priprava statističnih in davčnih bilanc,
- mesečno poročanje za različne potrebe strank.

Pričakujemo

- Dobro poznavanje DDV zakonodaje,
- dobro poznavanje DDPO zakonodaje,
- pripravljenost na stalno izobraževanje in na dinamično okolje,
- dobro poznavanje slovenskih računovodskih standardov,
- natančnost in doslednost,
- dobro znanje angleškega jezika,
- zaželjeno poznavanje računovodskega orodja Vasco,
- poznavanje Microsoft Office.

Nudimo:

- Kreativno delovno mesto, ki zagotavlja nenehno spoznavanje novih izzivov,
- zelo konkurenčno plačo,
- prijeten kolektiv,
- nudimo sproščen delovni odnos.