Samostojni računovodja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za mednarodno priznano računovodsko, svetovalno in tehnološko podjetje Crowe, iščemo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- vodenje glavne knjige, kontiranje, knjiženje,

- razčiščevanje kontov glavne knjige, priprava temeljnic,

- obračun DDV, rekapitulacijsko poročilo,

- usklajevanje s pomožnimi knjigami (vodenje registra osnovnih sredstev),

- izdelava letnih davčnih in računovodskih obračunov,

- temeljito poznavanje predpisov in zakonov s področja računovodstva,

- računovodsko in davčno načrtovanje, nadziranje, analiziranje in informiranje,

- sodelovanje z revizorji in davčnimi inšpektorji.

Od kandidatov pričakujemo:

- višja ali visokošolska izobrazba (izjemoma srednja),

- dobro znanje angleškega jezika,

- zmožnost samostojnega dela,

- pripravljenost na stalno izobraževanje in na dinamično okolje,

- komunikativnost, organiziranost in odgovornost,

- dobro računalniško pismenost (znanje uporabe MS Office orodij),

- najmanj 3 leta delovnih izkušenj iz področja računovodstva.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- redna zaposlitev za polni delovni čas za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom,

- možnost izobraževanja na delovnem mestu in zunaj njega,

- delo v mednarodnem, stimulativnem, sproščenem in prijaznem delovnem okolju.