Projektni vodja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

  • Vodenje mednarodnih projektov razvoja medicinskih pripomočkov za oftalmologijo.
  • Planiranje, koordiniranje in nadziranje posameznih projektnih aktivnosti (uskladitev ciljev projekta s stranko, zasnova in tehnična rešitev produkta, tehnična in cenovna optimizacija, prenos v proizvodnjo, prepoznava in upravljanje s projektnimi tveganji).
  • Sodelovanje z ostalimi oddelki v podjetju in razvojnimi oddelki v poslovni skupini.
  • Sodelovanje pri pripravi tehnične dokumentacije.
  • Sodelovanje pri optimizaciji proizvodnje.
  • Priprava poročil in poročanje o statusu projekta.

Pričakujemo:

  • Visokošolsko izobrazbo strojniške smeri z dobrim poznavanjem orodjarstva.
  • Izkušnje s prenosom produktov iz razvoja v malo-/srednje- serijsko proizvodnjo.
  • 5 letne izkušnje z vodenjem projektnih skupin.
  • Samostojnost, iniciativnost in odgovornost pri delu.
  • Dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti.
  • Zaželeno je vsaj osnovno poznavanje standarda ISO 9001, poznavanje standarda ISO 13485 je prednost.
  • Poznavanje 3D modeliranja (Solidworks).
  • Tekoče pisno in govorno sporazumevanje v angleškem jeziku.
  • Pripravljenost na potovanja v tujino (cca 1 teden na 2 meseca).

Ponujamo:

  • Pogodbo za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.
  • Vključenost v mednarodne projekte znotraj poslovne skupine (Francija, Avstralija, ZDA, Slovenija).
  • Možnost kariernega in osebnega razvoja z delom v multidisciplinarnem (strojništvo, elektrotehnika, optika, laserska tehnika) mednarodnem kolektivu.
  • Biti del ekipe, ki bo omogočila nadaljnjo rast podjetja in prehod v srednje veliko tehnološko podjetje