Produktni vodja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za mednarodno priznano farmacevtsko podjetje Berlin-Chemie AG. Menarini Distribution iščemo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Analiza tržnih situacij za produkte,
- Planiranje stroškov in aktivnosti,
- Raziskava trga,
- Priprava strokovnih materialov in realizacija po odobritvi,
- Sodelovanje pri izobraževanju strokovnih sodelavcev,
- Obiskovanje zdravnikov in sodelovanje na strokovnih srečanjih,
- Samostojna priprava, vodenje in izvedba epidemiološkega programa za posamezno zdravilo,
- Sodelovanje pri postopku pridobivanja razvrstitve zdravila na listo pri ZZZS,
- Sodelovanje pri pripravi izhodišč za farmakoekonomiko novih zdravil vključno s poznavanjem izračunavanja cen in bolnišničnih razpisov,
- Samostojno vodenje procesa pridobivanja identov za zdravila (priprava strokovnega dela vloge in izvedba postopka).

Pričakujemo:

- Terapevtsko področje kardiologije,
- ustrezna izobrazba: mag. farmacije, dr. veterinarske medicine ali mag. biologije,
- sposobnost hitrega reševanja izzivov z visoko delovno etiko, integriteto in poštenostjo,
- odlične komunikacijske in predstavitvene sposobnosti, vključno z javnim nastopanjem ter čustveno in socialno inteligenco,
- obvezno znanje slovenskega jezika,
- aktivno znanje angleškega jezika, dobro poznavanje MS Offica,
- obvezne delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih, po možnosti s terapevtskega področja kardiologije.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- Redno zaposlitev za nedoločen čas,
- službeni avto, telefon in računalnik,
- strokovno usposabljanje in izpopolnjevanje,
- odličen osebni dohodek in nagrajevanje uspešnosti,
- delo v mednarodno priznanem podjetju s prijetnim delovnim okoljem.

Rok prijave: 28.9.2022

Opis dela

Osebne informacije
Strokovni podatki