Prodajni svetovalec (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za vodilnega ponudnika lead generation storitev, Infroma studio d.o.o, iščemo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

  • Kliče podjetja in predstavi storitve primerjam.si.
  • Pripravlja ponudbe, sklepa pogodbe.
  • Skrbi za svoj portfelj strank.
  • Nudi podporo naročnikom naših storitev.

Od kandidatov pričakujemo:

  • Prodajalce, ki znajo sproščeno komunicirati s podjetji.
  • Izkušnje v komerciali ali telefonski prodaji so prednost.
  • Delovne, vztrajne in organizirane.

Izbranemu kandidatu nudimo:

  • začetna osnovna bruto plača 1240€
  • Delo v pisarni v centru Ljubljane (Delova stolpnica).
  • Zaposlitev za nedoločen čas.
  • Predvidljiv urnik: delo od ponedeljka do petka (8-16).
  • Brezplačna kava v pisarni :)