Prodajni svetovalec

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Konica Minolta Slovenija je vodilni ponudnik pisarniških multifunkcijskih tiskalnikov, tiskalnikov za produkcijski (digitalni) tisk, dokumentnih sistemov in,rešitev za video nadzor ter video analitiko.

Konica Minolta ima več kot 1.200 kupcev in je na tržišču prisotna več kot 30 let. Skupaj več kot 50 zaposlenih skrbi za zadovoljstvo strank.

Konica Minolta Slovenija je družini prijazno podjetje, saj redno skrbi za usklajevanja poklicnega in zasebnega življenja zaposlenih.

Za mednarodno priznano podjetje Konica Minolta Slovenija, iščemo:

Prodajnega svetovalca

Odgovornosti in delovne naloge:

  • Prodaja tiskalnikov, multifnukcijskih tiskalnikov in ostalega portfolia.
  • Tehnično izobraževanje strank.
  • Upsell ter spodbujanje večje uporabe osnovnih funkcij DMS-a.
  • Analiza in pridobivanje novih strank.
  • Ohranjanje stikov z obstoječimi strankami.
  • Predstavitev rešitev potencialnim in obstoječim strankam

Pričakujemo:

  • Dobre organizacijske in koordinacijske spretnosti.
  • Zanesljivost, natančnost in vztrajnost pri delu.
  • Odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti.
  • Zmožnost učinkovitega dela pod stresom.
  • Kritično razmišljanje in samoiniciativnost.
  • Osredotočenost na rezultate in doseganje ciljev.
  • Sposobnost sodelovanja v ekipi.

Ponujamo:

  • Delo na rastočem IT področju.
  • Raznovrstne naloge, vključno z analizo, prodajo in vzdrževanjem odnosov s strankami.
  • Priložnost za razvoj kreativnih in analitičnih sposobnosti razmišljanja.
  • Možnost učenja novih tehnologij.
  • Delo v dinamičnem okolju, ki zahteva samostojnost in odgovornost.
  • Sodelovanje s tehnično ekipo podjetja.
  • Priložnosti za udeležbo na dogodkih s tehnoloških področij v Sloveniji in tujini.

Prijave sprejemamo do: 1.4.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki