Prodajni predstavnik

Kranj, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za mednarodno priznano podjetje v kmetijskem sektorju, podjetje AHV international iščemo:

Prodajni svetovalec (m/ž)

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Strankam, ki se ukvarjajo s pridelavo mleka, svetujete in jih usmerjajte glede konceptov AHV,
- vodite ustaljene račune in zagotovite, da se uresničujejo priložnosti za stalno poslovanje in rast,
- doseči vse cilje glede prihodkov in zadrževanja strank,
- pretvorite potencialne stranke v stranke z dolgoročnim potencialom rasti,
- redno se povezujte z vodjo prodaje in uslužbenci,
- pravočasno in natančno upravljajte vse zahteve strank,
- sodelujte in komunicirajte z našim 3PL in pisarniškim osebjem za upravljanje ravni izdelkov/zalog,
- ste na tekočem z relevantnim razvojem lokalnih proizvodov in tržnimi trendi.

Od kandidatov pričakujemo:

- Diploma BSC ali MSC (kmetijstvo ali veterina),
- predhodne izkušnje s prodajo na terenu so pogoj (3+ leta s polnim delovnim časom na slovenskem trgu),
- osnovno znanje angleškega jezika ni obvezno, je pa prednost,
- izkušnje na kmetiji z mlečno proizvodnjo (osebne ali poklicne),
- veljavno vozniško dovoljenje,
- pripravljen in zmožen pogostih lokalnih potovanj,
- izjemne komunikacijske sposobnosti, odločne in reprezentativne,
- IT pismen (MS Office),
- samo motiviran z željo do rezultatov, proaktiven in praktičen,
- sposobnost samostojnega in timskega dela,
- trenutno prebiva/dela v ciljni regiji.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- Izzivno delovno mesto z veliko prostora za iniciativo in razvoj,
- odprto in neformalno delovno vzdušje,
- prijetne sodelavce, ki so motivirani za rast skupaj s podjetjem AHV International,
- dobro plačo s strukturo bonusov,
- služben avto in mobilni telefon,
- zagotovljeno je usposabljanje in podpora.