Prodajna svetovalka (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Naš naročnik podjetje OrCa na področju kozmetične dejavnosti in prehranskih dodatkov, išče predano in strastno osebo za delovno mesto prodajne svetovalke v trgovini. To je odlična priložnost za posameznike, ki se želijo pridružiti dinamičnemu timu in prispevati k izkušnjam strank v svetu lepote in zdravja.

Delovno mesto: Prodajna svetovalka (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

- Aktivna prodaja kozmetičnih izdelkov in prehranskih dopolnil strankam,
- strokovno svetovanje strankam glede uporabe izdelkov in njihovih koristi,
- ustvarjanje pozitivnih izkušenj strank z izdelki in storitvami podjetja,
- skrb za urejenost prodajnega prostora in atraktivno postavitev izdelkov,
- izvajanje promocijskih aktivnosti za spodbujanje prodaje.

Pričakujemo:

- Navdušenje nad kozmetično dejavnostjo in prehranskimi dodatki,
- izkušnje v prodaji, prednostno v kozmetični industriji in/ali v industriji prehranskih dopolnil,
- komunikativnost in odlične komunikacijske spretnosti,
- strokovnost pri svetovanju strankam in poznavanje izdelkov,
- pripravljenost na učenje na področju prehranskih dopolnil in kozmetike,
- samostojnost, odgovornost in pozitiven pristop do dela.

Ponujamo:

- Zaposlitev v uglednem podjetju,
- možnost osebnega in kariernega razvoja v industriji prehranskih dopolnil in naravne kozmetike,
- stimulativno nagrajevanje in dodatne ugodnosti,
- sodelovanje v prijetnem delovnem okolju s strokovnim in predanim kolektivom.

Prijave sprejemamo do: 1.4.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki