Prodajalec za Mobotix

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika podjetje Konica Minolta Slovenija d.o.o., iščemo Prodajnega svetovalca. Za proizvode Mobotix-inteligentne video nadzorne sisteme. Na tem delovnem mestu boste imel priložnost delati z vrhunskim portfeljem storitev, rešitvami in produkti.

Delovno mesto: Prodajalec za Mobotix

Glavne naloge in odgovornosti:

- Obisk novih in obstoječih strank v Sloveniji ter usmerjena prodaja videonadzornih sistemov Mobotix.
- Priprava ponudb in sodelovanje pri večjih projektih.
- Sledenje in prispevanje k strategiji videonadzora.
- Skrb za stranke in učinkovita "upsell" tehnika.
- Doseganje prodajnih ciljev.
- Odlično znanje angleščine.

Pričakujemo:

- Poznavanje trga in strank ter izdelkov in storitev.
- Uspešna komunikacija in sposobnost vodenja dialoga.
- Prodajne veščine in odlične komunikacijske sposobnosti.
- Čustvena stabilnost/inteligenca in dobra energetska opremljenost.
- Uživanje v prodaji in delu z ljudmi.
- Izpit B kategorije ter vsaj V. stopnja izobrazbe, izkušnje v primerljivi panogi so prednost.

Ponujamo:

- Pogodbo za nedoločen delovni čas z 6-mesečno poskusno dobo.
- Konkurenčen dohodek in bonus glede na rezultate.
- Mobilni telefon, prenosni računalnik.
- Možnosti za karierni in osebnostni razvoj ter napredovanje.

Rok prijave: 22.5.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Dodaj
Strokovni podatki