Prodajalec kopalniške opreme in ogrevanja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, podjetje Fero-term d.o.o., iščemo kandidate za delovno mesto:

Fero-Term je podjetje, ki se je s profesionalnim in produktivnim delovanjem preoblikovalo iz majhnega družinskega podjetja v vodilno na trgu.

 So največja trgovska veriga v regiji z najkakovostnejšo in najširšo ponudbo kopalniške in sanitarne opreme, ploščic, grelne in hladilne opreme ter ostalih sorodnih materialov.

 Nenehna rast podjetja in želja po inovativnosti ter premikanju meja pri ponudbi in občutku nakupovalnega užitka je povzročila potrebo po povečanju števila zaposlenih.

 Fero-Term posveča svojim zaposlenim enako pozornost kot kakovostnim in profesionalnim odnosom s strankami in poslovnimi partnerji.

 Trdno verjamejo v njihove zaposlene in jim s stalnim sistemom izobraževanj in seminarjev omogočajo, da uresničijo svoj polni potencial.

 To dobesedno pomeni, da imajo zaposleni, ki se izkažejo s predanim delom, možnost napredovanja v podjetju, saj v Fero-Termu njihov trud zagotovo ne bo ostal neopažen.

 Želijo, da njihovi zaposleni rastejo skupaj s podjetjem, zato skozi interni izobraževalni sistem nenehno vlagajo v njihovo strokovno izobraževanje.

 Zaradi tega odnosa je Fero-Term z leti postal eden najbolj zaželenih delodajalcev v regiji.

Glavne naloge in odgovornosti:

- prodaja tehničnega blaga (kopalniška in sanitarna oprema, oprema za ogrevanje in hlajenje),
- svetovanje kupcem o prodajnih artiklih,
- vodenje predpisanih evidenc,
- opravljanje blagajniškega poslovanja,
- reševanje reklamacij,
- skrb za urejenost prodajnega mesta.

Pričakujemo:

- srednja trgovska šola predstavlja prednost,
- vsaj 2 leti primerljivih delovnih izkušenj na področju prodaje tehničnega blaga predstavljata prednost,
- prodajne in komunikacijske veščine,
- poznavanje MS Office orodij,
- samostojnost, prilagodljivost in vztrajnost.

Ponujamo:

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
- možnost internega usposabljanja,
- možnost napredovanja znotraj podjetja,
- zaposlitev direktno pri naročniku,
- redno plačilo in urejene delovne razmere,
- dinamično delo v uspešni družbi.

Več informacij o podjetju: https://www.fero-term.si/

Rok prijave: 1.3.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Dodaj
Strokovni podatki