Procesni tehnik

Komenda, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, ameriško podjetje, ki je največje na svetovni ravni za sterilizacijo in različne tehnike sterilizacije, podjetje STERIS, iščemo:

Procesni tehnik (m/ž)

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

  • Odgovornost za pripravo, izvedbo in nadzor proizvodnega procesa v skladi s predpisi podjetja,
  • skrb za odpravo napak v proizvodnem procesu,
  • reševanje tekoče problematike,
  • izpolnjevanje proizvodne dokumentacije,
  • priprava izdelkov za proizvodni proces,
  • izvajanje predpisanih kontrol v proizvodnem procesu,
  • priprava opreme za proizvodni proces,
  • podajanje predlogov za izboljšanje proizvodnega procesa,
  • usposabljanje sodelavcev v timu,
  • gospodarno ravnanje z delovno opremo,
  • organizacija delovnih nalog znotraj tima,
  • skrbno zlaganje in razvrščanje blaga,
  • ustrezno pakiranje blaga,
  • skrb in organizacija dela ob odsotnosti članov tima,
  • spremljanje in skrb za optimalno izkoriščanje delovnih sredstev,
  • sodelovanje pri predlogih za izboljšave delovnega procesa proizvodnje,
  • zagotavljanje pogojev in nadzor nad izvajanjem nalog v skladu z zdravjem in varstvom pri delu,
  • varovanje osebnih podatkov in poslovne skrivnosti ter ugleda podjetja,
  • opravljanje drugih nalog na svojem strokovnem področju po navodilu nadrejenega.

Od kandidatov pričakujemo:

  •  Najmanj srednješolsko izobrazbo,
  •  natančnost, vestnost in doslednost pri delu,
  •  izkušnje z delom v regulirani proizvodnji,
  •  računalniška pismenost,
  •  odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  •  zaželen izpit za viličarja,
  •  želja po učenju,
  •  pripravljenost za delo v izmenah.

Izbranemu kandidatu nudimo:

  • Visoko stimulativno plačilo in odličen sistem nagrajevanja zaposlenih,
  • odlično možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • delo v mednarodno priznanem podjetju,
  • brezplačna kava, čaj, sadje, piškoti,
  • subvencionirana karta za fitnes,
  • možnost dolgoročne zaposlitve.