Orodjar

Mengeš, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, družinsko podjetje Plamtex INT, ki veliko vlaga v svoje zaposlene, jim nudi možnosti za izobraževanje in osebno rast, iščemo:

Orodjar

Glavne naloge in odgovornosti:

- Pomoč pri sestavi v ročni orodjarni,
- branje tehničnih risb,
- opravljanje servisov na orodjih za brizganje termoplastov,
- priprava posameznih sestavnih delov orodja za montažo,
- kontrola opravljenega dela,
- prevzem vhodnega in izhodnega materiala,
- skrb za čistočo in urejeno delovno okolje.

Pričakujemo:

- Ročno spreten orodjar,
- dobre fizične lastnosti,
- samostojnost in samoiniciativnost,
- delo na naprednih projektih,
- dobro tehnično pismenost (branje 2D – delavniških risb)
- volja po spoznavanju novosti,
- sposobnost timskega in samostojnega dela,
- k rešitvam usmerjena osebnost, ki se ne ustraši izzivov in priložnosti,
- lahko tudi mlajša oseba/začetnik, ki ima veliko dobre volje in veselja do učenja ter željo po napredovanju.

Ponujamo:

- Redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- enoizmensko delo,
- možnost dolgoročne zaposlitve.

Rok prijave do 25.2.2023

Opis delovnega mesta

Orodjar