Nabavni referent (m/ž)

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

- naročanje materiala pri dobaviteljih in zagotavljanje pravočasne oskrbe podjetja z naročenimi materiali, uslugami in opremo, v skladu s potrebami podjetja,
- nabavno spremljanje projekta (spremljanje realizacije naročil / dobav),
- obvladovanje kosovnic proizvodov,
- priprava in obvladovanje kalkulacij in pokalkulacij proizvodov, ki jih pokriva,
- poznavanje poslovne dokumentacije, katalogov in ponudbe izdelkov / materialov,
- skrb za optimiziranje stroškov nabave (pridobivanje ugodnješih ponudb, zniževanje stroškov materiala, transporta...),
- likvidiranje prejetih računov, kontrola cen, količin in nabavnih pogojev,
- posredovanje reklamacij dobaviteljem in skrb za čim hitrejše reševanje reklamacij,
- izdelovanje planov in poročil v skladu s politiko podjetja in zahtevami nadrejenih,
- vodenje nabavnih evidenc in priprava usreznih poročil vodstvu,
- reziskava nabavnega trga,
- ocenjevanje dobaviteljev v skladu s predpisi v podjetju,
- izdelovanje planov in poročil v skladu s politiko podjetja in zahtevami nadrejenih.

Pričakujemo:

- ustrezna vsaj 5. stopnja izobrazbe ekonomske ali naravoslovno-tehnične smeri,
- poznavanje nabavnih procesov, nabavne verige, skladiščnega poslovanja in informatike,
- organiziranost, pravočasnost, dobre komunikacijske sposobnosti, timsko delo,
- računalniška pismenost,
- znanje angleškega jezika,
- vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,
- pogodba za 1 leto, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- dinamično in odgovorno delo v mednarodnem okolju,
- možnost profesionalne rasti v uveljavljenem mednarodnem podjetju.

Rok prijave do 21.6.2021

Opis dela

Osebne informacije
Strokovni podatki