Mizar

Borovnica, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, podjetje L.ASK, ki je specializirano za proizvodnjo lesenih stolov, iščemo mizarje.

Mizar

Naloge in Odgovornosti:

- Obdelovanje lesa za izdelavo pohištva (vrtanje, rezkanje, sestavljanje)
- Razrez in oblikovanje lesnih elementov
- Montaža in sestavljanje pohištva po načrtih
- Sodelovanje z tehnologom, drugimi člani ekipe za izboljšanje proizvodnih procesov in zagotavljanje visoke kakovosti
- Vzdrževanje orodij in opreme

Pričakujemo:

- Izkušnje z ročno obdelavo lesa
- Znanje uporabe lesarskih orodij in strojev
- Natančnost in zanesljivost
- Samostojnost in odgovornost pri delu
- Sposobnost branja in razumevanja tehničnih načrtov pohištva

Ponujamo:

- Zaposlitev v uspešnem podjetju s tradicijo
- Delo v dinamičnem in inovativnem delovnem okolju
- Priložnosti za strokovni razvoj in napredovanje
- Konkurenčno plačilo

Prijave sprejemamo do: 9.4.2024

Opis delovnega mesta

Mizar

Osebne informacije
Strokovni podatki