Lažja proizvodnja dela - Lepilka

Škofja Loka, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, največjega proizvajalca potiskanih zloženk v Sloveniji EGP d.o.o., iščemo:

Lažja proizvodnja dela - Lepilka (m/ž)

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

-Pomaga operaterjem pri strojih (vlaganje, pobiranje, pomožna dela pri pripravi strojev),
-ročno lepi embalažne izdelke in obtrguje izsekano embalažo,
-pripravlja stroj za obratovanje (enostavno urejanje) v skladu s prejeto delovno dokumentacijo,
-izvaja avtokontrolo in procesno kontrolo izdelkov,
-sodelovanje pri stalnem izboljševanju procesov v proizvodnji,
-pomaga pri vzdrževalnih delih,
-skrbi za red in čistočo delovne opreme in delovnega prostora,
-druge naloge in opravila, ki jih v skladu s svojo dejansko usposobljenostjo  po nalogu nadrejenega.

Od kandidatov pričakujemo:

- Najmanj srednješolsko izobrazbo,
- dobro poznavanje orodij MS Office,
- natančnost, vestnost in doslednost pri delu,
- zdravstvene sposobnosti v skladu z oceno tveganja
- delo v 3 izmenah,
- poznavanje proizvodnih procesov je prednost.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- delo v mednarodno priznanem podjetju,
- možnost dolgoročne zaposlitve.