Kontrolor kakovosti

Kranj, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Glavne naloge in odgovornosti:

- Končna kontrola proizvodov,
- sodelovanje pri izdelavi mesečnih planov končne kontrole,
- sodelovanje pri izdelavi testnih naprav in pripomočkov končne kontrole,
- sodelovanje pri usposabljanju zaposlenih v oddleku končne kontrole,
- sodelovanje pri izdelavi ustreznih mesečnih poročil o kakovosti proizvodov,
- obveščanje in opozarjanje o sistematskih napakah nadrejenemu,
- predlaganje izboljšav postopkov in metod kontrole v smislu stalnega izboljševanja kakovosti proizvodov,
- skrb za varno delo in urejenost delovnega mesta, odgovornost za upoštevanje navodil v skladu z zakoni in standardi ISO,
- opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

- natančnost in zanesljivost,
- sposobnost komuniciranja in koordiniranja,
- poznavanje pisarniških računalniških programov, tehnične dokumentacije in standardov kakovosti,
- poznavanje orodij za zagotavljanje in izboljševanje kakovosti,
- samostojno izvajanje dela in odgovornost do svojega dela.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- enoizmensko delo,
- možnost dolgoročne zaposlitve.