KONTROLOR IZDELKOV IN PROCESOV (m/ž)

Škofja Loka, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, največjega proizvajalca potiskanih zloženk v Sloveniji EGP d.o.o., iščemo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- kontrola končnih izdelkov v skladu z zahtevami dokumentacije in potrjenih vzorcev,
- nadzor nad izvajanjem kontrole procesov v proizvodnji in izvajanje procesne kontrole v skladu z organizacijskimi predpisi in delovnimi navodili,
- izdelovanje predpisanih zapisov in poročil o opravljenih kontrolah,
- ugotavljanje morebitnih neskladnosti izdelka,
- sodelovanje pri reševanju reklamacij kupcev, dobaviteljev in internih reklamacij,
- sodelovanje pri stalnem izboljševanju procesov v proizvodnji.

Od kandidatov pričakujemo:

- najmanj srednješolsko izobrazbo,
- dobro poznavanje orodij MS Office,
- natančnost, vestnost in doslednost pri delu,
- delo v 3 izmenah,
- poznavanje proizvodnih procesov je prednost,
- znanje angleškega jezika je prednost.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- delo v mednarodno priznanem podjetju,
- možnost dolgoročne zaposlitve.