Konstruktor tehnolog

Anhovo, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Naš naročnik Stubelj d.o.o., zelo perspektivno podjetje na področju razvoja in proizvodnje bencinskih dizelskih in plinskih agregatov ter telekomunikacijskih kontejnerjev, vabi v svoj kolektiv konstruktorja tehnologaki si želi novih izkušenj iz projektiranja in načrtovanja novih konstrukcij agregatov ter telekomunikacijskih kontejnerjev. Kandidati bodo imeli možnost, da se izkažejo v procesu razvoja novih sistemov, kjer je potrebo inovativno razmišljanje in tehnične sposobnosti načrtovanja. Delovno mesto predstavlja odlično priložnost za karierni razvoj in pridobitev znanja na področju agregatnih sistemov in telekomunikacijskih kontejnerjev.

Osebnostna rast in pridobivanje znanja od razvoja do izdelka. Vse faze izdelave se izvajajo v podjetju.

Delovno mesto: Konstruktor tehnolog

Glavne naloge in odgovornosti:

- Dizajn in razvoj agregatnih sistemov ter telekomunikacijskih kontejnerjev samostojno in v sodelovanju z vrhunsko multidisciplinarno razvojno ekipo,
- 3D konstruiranje in planiranje novih izdelkov z možnostjo sodelovanja v celotnem procesu od risbe do izdelka,
- Podpora tehnologiji in proizvodnji pri uvajanju novih in spremenjenih izdelkov, tehnologij in opreme,
- izboljševanje obstoječih izdelkov in prilagajanje le-teh na specifične potrebe kupce,
- projektiranje tehničnih risb in pripravo programa za delo s CNC strojem,
- iskanje optimalnih produktnih rešitev, ki bodo privedle do izboljšav,
- pripravo delavniških risb,
- tehnološka pripravo dela,

Pričakujemo:

- Zaključena vsaj V ali VI. stopnja izobrazbe smer strojništva,
- delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih,
- samoiniciativnost, motiviranost, fleksibilnost,
- inovativno razmišljanje,
- zelo zaželene so izkušnje z delom v proizvodnji,
- pozitivna naravnanost do sprememb in izboljšav,
- pozitiven odnos do sodelavcev in timskega dela,
- odgovornost do dela ter motivacija za izboljšave na delu.

Ponujamo:

- Redno zaposlitev v podjetju z dolgoletno tradicijo,
- možnost strokovnega izpopolnjevanja in usposabljanja,
- uvajalno mentorstvo in prenos znanja,
- pomoč pri ureditvi delovnih dovoljenj v kolikor je to potrebno,
- možnost bivanja,
- redno in stimulativno plačilo.