Komericalist na področju obdelovalnih orodij

Gorenjska in Osrednja regija, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, ki nudi kakovostne rešitve in široko paleto kvalitetnih izdelkov na področju orodij za obdelavo kovin, merilnih ter vpenjalnih orodij, zaščitnih sredstev, izdelkov za zaščito okolja in opreme delavnic, iščemo komericalista na področju obdelovalnih orodij. Podjetje odlikuje perspektiven in strokovno usposobljen kader.

Glavne naloge in odgovornosti:

- Skrb za obstoječe stranke in iskanje novih
- Seznanjanje strank z novostmi ter svetovanje pri iskanju najustreznejših tehničnih rešitev
- Odgovornost za doseganje prodajnega plana
- Priprava ponudb in tehničnih rešitev

Pričakujemo:

- Izkušnje na področju prodaje, poznavanje strojništva ter obdelovalnih orodij,
- organizacijske sposobnosti,
- dinamičnost, kreativnost in komunikativnost,
- veselje za delo z ljudmi,
- željo, da se osebnostno in karierno razvija,
- sposobnost dela v timu,
- voljo po poslovnem uspehu,
- vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

- Kreativno, dinamično in odgovorno delo v prijetnem, urejenem in stabilnem delovnem okolju,
- pomembno nam je spoštljivo in prijetno vzdušje,
- možnost dodatnega izobraževanja,
- službeno vozilo in službeni telefon.