Kiehls skincare expert (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Razpis za to delovno mesto ni javen (interna uporaba). Prijavijo se lahko zgolj osebe, ki so prejele povezavo.

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, L'OREAL Slovenija d.o.o., iščemo motivirane kandidate za delo:

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- svetovanje ob nakupu Kiehls skincare proizvodov,
- doseganje prodajnih ciljev podjetja,
- prodaja Kiehls skincare proizvodov.

Od kandidatov pričakujemo:

- poznavanje Kiehls skincare proizvodov,
- odlične komunikacijske in prodajne sposobnosti,
- usmerjenost k strankam, profesionalnost in timsko delo,
- proaktivnost, odgovornost in prilagodljivost.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- dodatna izobraževanja v tujini ,
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
- udeležba na treningih in dogodkih podjetja,
- dinamično in ustvarjalno delo v mednarodni družbi.

Rok pijave: 11.9.2023

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Dodaj
Strokovni podatki