Key account manager

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika Allianz, eno od največjih svetovnih zavarovalnic, investitorjev in ponudnikov asistenčnih storitev, iščemo kandidate za delovno mesto:

Key account manager (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • pridobivanje novih strank/pravnih oseb in skrb za obstoječe
  • vzpostavljanje in skrb za mrežo poslovnih partnerjev/zavarovalnih posrednikov
  • izvajanje prodajnih in poprodajnih aktivnosti (kontaktiranje, svetovanje, priprava predlogov za sklenitev zavarovanj, sklepanje zavarovanj za pravne osebe,...)
  • prepoznavanje novih poslovnih priložnosti
  • skrb za realizacijo prodajnih planov
  • sodelovanje z ostalimi oddelki z namenom zagotavljanja kvalitete storitev
  • poznavanje dela z ustreznimi programskimi orodji

PRIČAKUJEMO

  • vsaj 2 leti izkušenj s področja prodaje zavarovanj pravnim osebam
  • minimalno srednješolsko izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri (V. stopnja),
  • dovoljenje AZN za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja,
  • poznavanje dela z ustreznimi programskimi orodji,
  • samostojnost in samoiniciativnost,
  • komunikacijske sposobnosti
  • vozniški izpit B kategorije,
  • znanje angleščine

PONUJAMO

  • delo v uglednem mednarodnem podjetju
  • stimulativno plačilo
  • ustvarjalno in dinamično delovno okolje
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja
  • delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom.