Informatik - Programer (M/Ž)

Dolenja vas pri Ribnici, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, podjetje Inotherm iščemo strokovnega sodelavca na področju informatike. Podjetje je eno izmed najhitrejše rastočih podjetij v Sloveniji, ki nudi izvrstne pogoje za delo in osebni razvoj. Želijo si osebe, ki je pripravljena na nove izzive in si želi sodelovanja za daljše obdobje.

Glavne naloge in odgovornosti:

- Razvoj, načrtovanje, testiranje in vzdrževanje programske opreme na novih in obstoječih informacijskih projektih,
- izdelava baz in informacijskih programskih rešitev za obdelavo naročil in pripravo proizvodnje,
- sodelovanje pri uvajanju novih tehnologij in standardov za razvoj programskih rešitev,
- pregledovanje, popravljanje ali razširjanje obstoječih programov za povečanje delovne učinkovitosti ali prilagajanje novim zahtevam,
- sestavljanje in pisanje dokumentacije za razvoj programa,
- prepoznavanje in sporočanje tehničnih težav, procesov in rešitev,
- komuniciranje s sodelavci in vodenje evidenc.

Pričakujemo:

- Vsaj VI. stopnjo izobrazbe računalniške, tehnične ali druge ustrezne smeri,
- znanje angleškega jezika,
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju programiranja,
- dobro poznavanje Microsoftovih orodij C#, Net ogrodja, WinForms, WebForms,
- znanje s področja spletnih storitev SOAP, JSON,
- poznavanje SQL,
- razumevanje uveljavljenih principov dobre prakse v razvoju programske opreme,
- sposobnost projektnega vodenja,
- pripravljenost na učenje in nove izzive.

Nudimo:

- Varnost uspešnega in stabilnega družinskega podjetja,
- delo v prijaznem delovnem okolju,
- redno stimulativno plačilo,
- tako karierni kot osebni razvoj,
- redno nagrajevanje zaposlenih,
- moderno opremljena delovna mesta,
- organizirano prehrano za zaposlene,
- nudenje ugodnega stanovanja v primeru selitve,
- zagotovljena parkirna mesta.