Delavka v pralnici perila (m/ž)

Mengeš, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, kemično čistilnico in pralnico Pingvin, iščemo:

Delavka v pralnici perila

Glavne naloge in odgovornosti:

- sortiranje in pranje perila,
- sušenje ter likanje tekstilij na likalni valj in likalnik,
- sprejem in izdaja perila za pultom,
- skrb za delovno okolje.

Pričakujemo:

- ročne spretnosti, natančnost in doslednost,
- resnost in odgovornost za kakovostno opravljanje dela,
- sposobnost dela v timu,
- izkušnje niso potrebne.

Ponujamo:

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
- uvajanje in delo v prijetnem kolektivu,
- redno plačilo in urejeno delovno okolje,
- varno delovno mesto s privlačnimi in dolgoročnimi perspektivami v rastočem podjetju.

Prijave preko spletnega obrazca ali na telefon 040 200 644