Delavec v proizvodnji (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

To delovno mesto ni več na voljo

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami, iščemo:

Delavec v proizvodnji

Glavne naloge in odgovornosti:

- sestavljanje manj zahtevnih mehanskih/optičnih/elektronskih sestavov,
- justiranje in umerjanje manj zahtevnih sestavov,
- izvajanje medfazne kontrole končnih sestavov,
- izvajanje vhodne kontrole mehanskih / optičnih / elektronskih komponent,
- čiščenje mehanskih / optičnih komponent,
- pakiranje in pomoč pri izvozu končanih izdelkov.

Pričakujemo:

- natančnost in zanesljivost,
- ročne spretnosti,
- zaključeno srednješolsko izobrazbo,
- delovne izkušnje na primerljivih delovnih mestih.

Ponujamo:

- redno in stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja,
- enoizmensko delo,
- možnost dolgoročne zaposlitve.