CNC operater

Borovnica, Slovenija

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Za našega naročnika, podjetje L.ASK, ki je specializirano za proizvodnjo vrhunskih pohištvenih izdelkov, iščemo CNC operaterja.

CNC operaterja (m/ž)

Naloge in Odgovornosti:

- Nastavljanje in upravljanje CNC strojev za izdelavo pohištvenih komponent
- Branje in interpretacija tehničnih risb pohištva
- Stalni nadzor nad kakovostjo izdelkov
- Vzdrževanje CNC opreme v optimalnem stanju
- Sodelovanje z tehnologom in drugimi člani ekipe za izboljšanje proizvodnih procesov

Pričakujemo:

- Izkušnje z upravljanjem CNC strojev,
- Znanje branja tehničnih risb pohištva
- Natančnost, zanesljivost in skrb za podrobnosti
- Samostojnost in odgovornost pri delu
- Razumevanje CNC programiranja

Ponujamo:

- Zaposlitev v uspešnem podjetju s tradicijo
- Delo v dinamičnem in inovativnem delovnem okolju
- Priložnosti za strokovni razvoj in napredovanje
- Konkurenčno plačilo

Prijave sprejemamo do: 9.4.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki